Biorezonance Sensitiv Imago 530

Sensitiv Imago 530 je schválen jako medicínský přístroj pro lékařské a holistické účely s certifikací Medical Device II A.

Sensitiv Imago 530 umožňuje nalézt příčinu onemocnění, identifikovat destabilizaci mikrobiologické biocenózy, identifikuje přítomnost toxických látek v těle, stanoví těžké kovy přítomné v organismu, pH, alergeny a mnoho dalších parametrů, které jsou určující pro celostní poradce, naturopaty a lékaře.

Alergeny, aneb každý ví, jak je důležité mít vyvážené živiny v organismu, ať už jste dítě, dospělý a nebo starší člověk… Sensitiv Imago 530 Vám pomůže vytvořit osobní výživový plán se seznamem potravin vhodných a naopak nevhodných pro Váš organismus.

Bolí či nebolí? Sensitiv Imago 530 umožňuje plně prozkoumat všechny klienty od věku 3 let, analýzaí je plně neinvazivní a zcela bezbolestná.

Každý patogen má své vlastní frekvenční spektrum. Každá buňka, orgán, tkáň mají svůj vlastní rozsah frekvencí. Nalezením těchto frekvencí pomocí zpětné vazby jsme schopni určit, zda buňky a procesy v organismu jsou či nejsou zdravé.

Sensitiv Imago 530  umožňuje provádět normalizaci funkce buněk na hlubokém stádiu pomocí frekvenčních kompenzací

BRT kompenzace

Provádí se zacíleně na ohraničené struktury tkání orgánu, které prochází největšími změnami. K tomuto účelu se vytvoří tzv. koridor působení inverzních elektromagnetických vln klienta pouze pro danou oblast orgánu, proto nedochází k poškození tkáně orgánu. Provedení harmonizace pomocí  BRT normalizuje mikroflóru orgánu, odstraňuje zánětlivé procesy a obnovuje správné funkce orgánů. Vše bez vedlejších účínků.

Rozsáhlé možnosti BRT se nejvíce projevují při léčbě tzv. nevyléčitelných nebo téměř nevyléčitelných nemocí jako například Bronchiální astma, Vitiligo, Crohnova choroba, zánětlivé procesy a další….. kombinací parametrů elektromagnetického působení je nespočet, proto účinkuje BRT na rozsáhlé množství onemocnění.

Frekvenční kompenzace (MORa)

Je to mnohem obecnější typ biorezonančního působení – na rozdíl od BRT ovlivňuje celou oblast orgánu.

Frekvenční kompenzace MORa a BRT kompenzace  se využívají zejména při potížích:

 • průdušek a plic
 • srdečně-cévní soustavy
 • žaludečně-střevního traktu
 • kloubního systému
 • endokrinní soustavy
 • urologicko – gynekologických problémů

DŮLEŽITÉ INFORMACE, které potřebujete vědět před našim prvním setkáním

 1. Před měřením 2 hodiny nejezte, nepijte kávu, černý čaj ani alkoholické nápoje (nejlépe pouze čistou vodu) a nekuřte
 2. Bezprostředně před měřením si odložte kovové doplňky (šperky, hodinky, sponky,  opasky ), způsobilo by to nepřesnosti v měření
 3. Je nutné zcela vypnout mobilní telefon a sundat “chytré” hodinky.
 4. Při měření, které je poměrně časově náročné, je pouze obsluha Sensitivu Imago 530 a klient. Vše ostatní ruší přesnost výsledků.
 5. Absolutní kontraindikací vyšetření na Sensitivu Imago 530 je kardiostimulátor, epilepsie, těhotenství.

Pozn.: měření by mělo být použité k informačním a preventivním účelům. Tato metoda nenahrazuje ultrazvuk,  EKG, MRT, lékařské testy atd. Nesmí být použito ke stanovení diagnózy charaterizující strukturální změny tkání.