Metoda ACCESS BARS

ACCESS BARS® metoda vznikla v roce 1990 v USA a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života.

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při harmonizaci se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

ACCESS BARS® vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.
Access bars

Účinky ACCESS BARS®

Odstranění bolestí různých částí těla
Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
Uvolnění stresu a napětí
Pomoc při obtížných životních situacích
Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
Snížení hyperaktivity u dětí
Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

Jak probíhá metoda ACCESS BARS®

Harmonizace probíhá vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace. Během harmonizace ACCESS BARS® se praktik postupně lehce dotýká 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí.

Jemný dotek nejprve nastartuje proces a mozkové vlny se zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem.

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoli oblasti vašeho života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod.

Klient se po harmonizaci cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. Někdy se stává, že není schopen své pocity bezprostředně po harmonizaci vyjádřit, pouze vnímá, že se cítí JINAK (v pozitivním smyslu slova).

Tělesné procesy ACCESS

 1. MTVSS – Systém pro uvolnění moleculární terminální valence
  MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech.
  Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.Tento proces lze provést ve více variantách:
  – MTVSS celého těla
  – Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

  – MTVSS na jednotlivých orgánech (metabolismus, respirační systém, centrální nervový systém, trávicí systém, střeva, lymfatický a hormonální systém, reprodukční systém).
 2. Buněčná paměť (Cellular Memory)
  Máte-li trauma uložena v těle, například po úrazu, nebo máme na těle bolavé místo, prošli jste operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit. Tento tělesný proces lze použít nejen na lidech, ale i na zvířatech.
 3. Jak na hněv a vztek?
  Tělesný proces Access Consciousness, díky kterému můžete z vašeho fyzického těla odblokovat hněv a vztek.
 4. TSS – Trifold Sequencincg System
  Vracíte se stále ke stejné události, až v této události uvízente, takže se nepohybujete, událost nepřekonáte a prožíváte ji stále znova a znova jako by to bylo včera?
  Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech.
 5. Tělesný proces “Vymazání tukových buněk aneb kolik váží vaše emoce? “
  Víte, že se emoce ukládají do našich tukových buněk?Zbavte se hluboko uložených a potlačených emocí a pusťte své centimetry. Spouštím společně s procesem ACCESS BARS®
 6. Jak na alergie?
  Vhodné pro každého, kdo se potýká s alergiemi nejrůznějších druhů . Tento tělesný proces pomáhá tělu se s nimi vyrovnat