S Atopickým ekzémem se nemusíte trápit

Volala mi maminka 5leté holčičky, že jí trápí ekzém, který má na obličeji v oblasti rtu. Ekzém léčili, ale vždy se po nějakém čase vrátil. Navštěvovali kožní lékařku, ale nic se nedařilo. Navíc v oblasti rtu je to velice nepříjemné, protože kůže praská, hnisá, bolí a dítě to nutí olizovat, což není zrovna to nejlepší. Ložiska měla také po těle, ale na rtu to zrovna trápilo nejvíc.

20.7.2017  jsem udělala diagnostiku na biorezonanci Sensitiv Imago, která u dětí trvá chviličku. Zjistila jsem patogenní zátěže v organismu, které jsme pomocí Plazmového generátoru poničili a tím zbavili organismus největší zátěže.

S ekzémem jsou ale také spojeny potraviny. A tak následovala úprava jídelníčku…něco vynechat, něco zaměnit, něco přidat. K tomu jsme přidali podpůrné detoxikační prostředky a bylinné krémy, které používala lokálně.

Nastal den na kontrolu, 21.8.2017… měsíc od počátku a výsledek byl ohromující, posuďte sami.

 

úvodní foto zdroj Pixabay

 

"Jsem certifikovanou specialistkou na lékařskou biorezonanci Sensitiv Imago a Frekvenční terapie." Můj ucelený koncept vychází z mé osobní zkušenosti s autoimunitní Crohnovou chorobou, kdy cesta za zdravím se stala mou životní prací. Pomáhám mužům, ženám a dětem najít příčinu problémů a stávám se jejich rodinným nelékařským průvodcem.
  • Potkáme se na Facebooku :)
  • Novinky ze světa Biorezonance-články, taháky, výzkumy…

    Zadejte svou e-mailovou adresu, a čas od času vám pošlu novinky ze světa Biorezonance, alternativní cesty za zdravím? Články, taháky, testy, výzkumy,..

  • Nejnovější články
  • Kategorie