Reference klientů

Kateřina byla vždy ochotná vyslechnout a hledat řešení na každý problém v kombinaci s přístroji i přípravky. Postupně se mi stav zlepšil a i pročištění organismu pravděpodobně vedlo k tomu, že jsme počali miminko. Zejména si cením toho, že mám s kým konzultovat nasazení různých přípravků a jejich dávkování, na což si vždy Kateřina ochotně najde čas a stav jejich klientů ji skutečně zajímá. Děkujeme.
Michaela Tejmlováprávnička, zastupitelka v Jablonci nad Nisou
Náročná práce v zimě i v létě se podepsala na mých kloubech. Byla mi zjištěna přechozená Borelioza a záněty v kloubech. Díky alternativním postupům a Frekvenčním kompenzacím u pani Rakouské se můžu opět hýbat. Můžu ji vřele doporučit. Paní Rakouskou navštěvuje i moje žena Eliška.
Rostislav Rudický
Paní Káťa mi vždy pomůže. Má čerstvá zkušenost se zánětem močových cest. Za 2 dny bylo bolestech.
Lenka Čtvrtečková
Doporučuji, pomohlo mi to, jak s kožními problémy (atopický ekzém) tak s problémy s štitnou žlázou. Pokud váháte jestli si chcete nechat pomoc touto formou určite jděte do toho.
Ella Weber
Chtěla bych napsat zkušenosti s paní Kateřinou Rakouskou a biorezonancí Sensitiv Imago 530. Začala jsem navštěvovat poradnu zhruba v dubnu roku 2019. Byla jsem stále unavená, mohla jsem spát 20 hodin denně, měla jsem stále rýmu a záněty v těle. Vše skoro 20 let. Lékaři mi nebyli schopni pomoci a tak jsem zkusila jinou metodu. Po měření na biorezonanci, následovaly návštěvy na Plazmovém generátoru, nasazení přírodních doplňků stravy a už po 2 měsících jsem se cítila o mnoho lépe. Po 4 měsících to bylo až o cca90% lepší. Záněty jsou pryč a stačilo tak málo. Už mi stačí klasických 8hod spánku . Rýma se sice občas objeví, ale v minimální míře oproti minulým měsícům a rokům. Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, zkuste to. Já mohu jen doporučit. I ze svéhookolí vím, že to pomohlo nejednomu člověku. Paní Rakouskou mohu jen a jen doporučit.
Lucie Berounskákadeřnice
Touto cestou bych chtěla napsat pár vět o práci paní Kateřiny Rakouské: "Před několika lety mi byla diagnostikována Crohnova choroba. V září roku 2017 jsem na doporučení (a děkuji velmi za to) poprvé navštívila paní Rakouskou. Byla jsem opět unavená, s bolestmi břicha a průjmy několikrát za den, úplně vyčerpaná. Tyto stavy jsem mívala skoro každý rok vždy na podzim, někdy i na jaře a nic co jsem zatím vyzkoušela nepomáhalo, aby se tyto vyčerpávající stavy opakovaně nevracely. Až po absolvování vstupní prohlídky, 10-ti sezení formou frekvenční biorezonance u paní Rakouské se mi velmi ulevilo a zlepšil se výrazně můj zdravotní stav, vrátila mě zpět do života. Na doporučení jsem změnila také jídelníček a začala více pracovat i s psychikou, která při této nemoci hraje významnou roli. Je to rok co jsem poprvé navštívila paní Katku, mezitím jsem absolvovala další kúru a musím říci, že jak na jaře, tak i nyní na podzim, jsem bez potíží, cítím se velmi dobře, mohu si užívat i toto období jako nikdy předtím. Došlo celkově k velkému zlepšení mého zdraví. Paní Katce mnohokrát děkuji za pomoc, citlivý a vstřícný přístup, rady a těším se na další spolupráci.
LucieCrohnova choroba
Při první návštěvě u p. Rakouské jsem tomu všemu moc nevěřil. Ale po pár sezeních se můj názor změnil. Na začátku sem byl unavený a celkově moje kondice nebyla moc dobrá. Bolest kloubů a svalů, křeče do nohou. Můj stav se začal zlepšovat , dýchaní se zlepšilo, bolest kloubů nebyla tak častá, křeče do nohou přestaly. Jsem rád, že jsem paní Rakouskou navštívil. Moc mi pomáhá tím, že mi radí a vede mojí novou cestou. Absolvoval jsem i odvykání kouření a 2 roky nekouřím.
Jozef Šefčík
Všem kteří mají nalomené zdraví a neví si s tím rady, potřebují pomoct, doporučuji se obrátit na paní Rakouskou. Já jsem se k ní dostala skrz zánět lymfatických uzlin, snažila se mi pomoci jak jen bylo v jejich silách a úspěšně. Nemusela jsem podstoupit operaci a vyjmutí lymfatických uzlin na krku. Ještě jednou paní Rakouské děkuji a všem vřele doporučuji.
Andrea ČernovskáKadeřnice
Asi těžko kdy slovy vyjádřím, jak moc jsem ti vděčná a děkuji ti za to, co pod tvým vedením se sebou Honza dokázal udělat. Opravdu a upřímně to říkám a vidím tak, že jsi ho vrátila do života ještě v lepší formě, než byl před operacemi. Ať fyzicky, mentálně, psychicky. Věří ti nejen po stránce odborné, ale i jako člověku. A to taky hraje důležitou roli – důvěra… Děkuji
Andrea Kholovámaminka syna s Crohnovou chorobou
Jsi taková moje druhá mamka. Stála jsi při mě stejně, jako moje rodina. Pomohla jsi mi neskutečně moc s mým zdravím a psychikou. Sama sis prošla peklem a nikdy ses nevzdala. Tak na vše koukám já adělám to stejně. Do smrti jsem ti vděčný, že jsi mi pomohla postavit se na nohy. Děkuju!
Honza NěmecCrohnova choroba a vášnivý sportovec
Začala vnímat bolest v pravém prsu a nahmatala jsem si poměrně velkou bouli nebo spíš úplný val. Po přečtení možných diagnoz na internetu, jsem zpanikařila, ale jelikož nerada navštěvuji lékaře, první volba byla návštěva paní Rakouské. Díky které jsem již řešila úspěšně i vleklé záněty močového měchýře. Po terapii na Imagu a návštěvě na plazmovém generátore se mi velmi ulevilo. Po užívání bylin a nanášení krému na postižené místo se mi boule znatelně zmenšila a přestala bolet. Dále ještě podporuji lymfatický systém tinkturou z bylin, co mi byla doporučena. Každopádně super, díky !
Pavla Černá Dimtrová
Přidávám se a kladně hodnotím dosud 2 návštěvy u paní Kateřiny Rakouské, kam mě vzal můj syn, který sám má pozitivní výsledky z frekvenčních kompenzací. Já sama jsem měla problémy se žlučníkem, bolestmi nohou a celkově jsem se necítila dobře. Je mě 65 let, cítím se mnohem lépe a rozhodně budu pokračovat i nadále a doporučuji i ostatním.
Hana N.
Asi jako skoro každého něco pobolívá, tak mě začalo bolet pravé rameno. Když už se bolest vystupňovala natolik, že jsem se skoro nemohla ustrojit a z ruky my vypadávaly věci, rozhodla jsem se navštívit ortopeda, který mi při první návštěvě dal obstřik, po týdenní kontrole bolest stále přetrvávala a já si naivně myslela, že bude hledat příčinu, ale on mi řekl, že mi napíše prášky na bolest. Já osobně už z principu odmítám takovéto návykové látky, tak jsem se rozhodla, že se s bolestí musím naučit žít, že už to lepší nebude. Když Káťa viděla, jaké mám bolesti, tak mi nabídla pomocna Sensitivu Imago. Ze začátku jsem tomu nevěřila, ale světe div se, po 10 sezeních bolesti ustaly. Nyní jsem absolvovala další kúru, ale tentokrát jsme se zaměřily na koleno, ve kterém mi lékaři diagnostikovali poúrazovou artrózu nejvyššího stupně. Nabídli mi endoprotézu, lázně, plazmu aplikovanou do kolen…Ale mít ve 42 letech umělý kloub jsem odmítla a přesně jsem věděla, kam zamířím – ke Kátě. Káťo, moc Ti děkuji a vřele doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit příčiny bolesti.
Věra Šefčíkovábankovní úřednice
Měla jsem zdravotní problémy přiměřené svému věku (50 let) – nadýmání, střevní problémy, bolest v oblasti jater a žaludku, struma, zhoršení zraku. U obvodní lékařky mají na vše nějakou pilulku a já se odmítala smířit s tím, že si koupím krabičku na léky a v každém šuplíčku budu mít barevné tabletky na něco. Absolvovala jsem u paní Katky jak měření na přístroji Sensitiv Imago a podstoupila jsem BRT kůru. Teď mě již stačí chodit pouze na „preventivní prohlídku“ 1x za půl roku. Struma nezmizela, ale podstatně se zmenšila. Musím paní Katce poděkovat za trpělivost, kterou mi věnovala. Pro mě to byla cesta dlouhá, ale za tu radost ze života to stálo, navíc už nemusím řešit, kde mě co bolí. Doporučuji měření všem, kteří chtějí mít svoje zdraví pod svojí kontrolou a nespoléhat se na chemické léky, které platí stát. Měření není ale pro toho, kdo očekává okamžité vyléčení neduhu, který si hýčkal několik let. Každý se musí zamyslet, na kolik si cení svoje zdraví. Všem, kteří ještě váhají, přeji, aby se rozhodli ve prospěch svého zdraví, a paní Katce přeji pevné zdraví. Bez toho by nemohla pomáhat ostatním.
Marcela
Po půl roce doma na pracovní neschopnosti mi klasická medicína nedala nic, jen CT a magnetickou rezonanci a název problému. Můj stav na počátku nemoci byl takový,že jsem už nevyšla ani schody, neotočila nohu při spánku,který byl vysilující. Bolesti kyčlí, třísel, ústřely do nohou.Šílené bolesti a omezený pohyb. O vás mi řekla známá a já lituji, že jsem se o vás nedozvěděla dříve. Psychika u mě byla na začátku špatná a dnes díky Vám jsem se znovu narodila. Frekvenční terapie je metoda o které jsem nevěděla nic. Ve spojení s vámi, Kateřino, jako úžasného člověka jste supr dvojka. Moc děkuji ještě jednou a určitě jsme se neviděli naposledy. Moc děkuji za péči, jaká se mi u vás dostala.
O. Komárková
To, jaký obor je Katčinou parketou je známé…Říkat jí, jak je dobrá (protože ona je dobrá ) a nenechat se „proklepnout“ – prostě nelze… Zkrátka a dobře – ať už jsou vaše zdravotní potíže chronicku, či akutní záležitostí a vy, a už třeba ani váš lékař, si nevíte rady, je pro vás Katka a její Imago správnou volbou. Profesionalita, celostní přístup, empatie a otevřenost, tot její značka… Pokud jste ochotní řídit se jejími doporučeními a přiložit ruku k dílu, úspěch je zaručený…Tak doufám, že z mých řádků je cítit opravdovost. Psala jsem je totiž jako člověk, který na biorezonanci ještě před nedávnem říkal NIKDY a ANI NÁHODOU.
Radomíra Málkovámasérka, www.radomiramalkova.cz
Rozdrtila jsem si kotník. Po dvou operacích a následné rehabilitaci, byl kotník stále bolestivý a musela jsem chodit s berlí. Před několika lety mi paní Rakouská pomohla s jiným zdravotním problémem, tak jsem se na ní obrátila i nyní. Po terapiích se cítím mnohem lépe, noha již není tak oteklá a přestaly mě bolet ramena i kolena. Moc děkuji za vlídný přístup a zlepšení zdravotního stavu. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují pomoc.
Hana Machačová
Již poněkolikáté nám Plazmový generátor pomohl zbavit vnučku bakterie MRSA , kterou získala po opětovném pobytu v nemocnici. Díky tomu může Milenka opět nastoupit na rehabilitace. S touto bakterií ji odmítali a vlastně ji ( i nás ) posílali do izolace. Ještě jednou veliké díky a jsme moc rádi , že Vás máme!
Hegeduschovi
Díky kůře na odvykání kouření na Sensitivu NEKOUŘÍM! Tzv.kouřící čas jsem vyměnila za rotoped, plavání a nyní 2 kg dole. Takže není pravda, že je nutnost přibrat při zanechání kouření. To, co mě ale těší je, že přestala kouřit i moje dcera – sama, z vlastní vůle. Jsem na ni pyšná. Asi je pravda, že příklady táhnou.
Lenka Janečková
Musím poděkovat Kátě za jeji vědomosti..díky tomu,že má kvalitní bylinné doplňky stravy, pomohla mému synovi upravit vysokou teplotu 39.5 za 24hodin na normální a my mohli jet na očekávanou dovolenou. Nechtěli jsme antibiotika a udělali dobře…
Iva Fialová
3 roky jsem trpěla gynekologickými záněty. Už jsem ničemu nevěřila a ono to prostě jde…jen vědět čím…Sensitiv Imago a Plazmový generátor.
Iva
Před třemi lety mi byla diagnostikována Bechtěrova nemoc. Změna jídelníčku a časté cvičení mi postupně umožnilo žít bez bolesti a ztuhlosti svých zad. V lednu jedna krátká procházka s mým synem zapříčinila ofouknutí a následné zablokování krční páteře. Po nezdařených pokusech uzdravit se, se mi rozjel zánět v těle, kdy jsem nebyla schopná fungovat v běžném životě, nemohla jsem se bez pomoci manžela sama obléknou nebo otevřít kliku ode dveří. Zánět se mi přesunul do rukou a opravdu, takovou bolest bych nepřála ani svému největšímu nepříteli. Po návštěvě svého revmatologa jsem začala uvažovat jinak, podle něj bych měla svůj zánět tlumit léky celý život a smířit se s tím, že revma v těle mám a budu ho mít celý život. S tím jsem se ale nechtěla smířit. CRP v dubnu 46 – CRP v červenci 4,6 – a právě od dubna 2018 jsem začala navštěvovat p. Rakouskou, musím říci, že začáteční nedůvěřivost rychle zmizela a já začala věřit v uzdravení. Nyní po absolvování vstupní prohlídky, plazmy a terapií jsem bez bolesti a můžu se opět těšit z běžného pohybu bez bolesti Mnohokrát děkuji za pomoc a těším se na další sezení s Vámi
Jana H.