Naši spokojení klienti

Jozef Š.

Je to 300 dni co jsem přestal kouřit , z 50 cigaret denně na 0 a to vše jenom diky paní Kateřina Rakouská , děkuji.

Jozef Š.

Při první návštěvě u p. Rakouský jsem tomu všemu moc nevěřil, ale po pár sezeních se můj názor změnil. Na začátku sem byl unavený a celkově moje kondice nebyla moc dobrá, bolest kloubu a svalů, křeče do nohou atd. Stačilo pár sezení a můj stav se začal zlepšovat , dýchaní se zlepšilo, bolest kloubu nebyla tak častá, křeče do nohou přestaly. Jsem rád, že jsem paní Rakouskou navštívil, moc mi pomáhá tím, že mi radí a vede mojí novou cestou. Absolvoval jsem i odvykání kouření)

Věra Š.

Asi jako skoro každého něco pobolívá, tak loni v srpnu mě začalo bolet pravé rameno, když už se bolest vystupňovala natolik, že jsem se skoro nemohla ustrojit a z ruky my vypadávaly věci, rozhodla jsem se navštívit ortopeda, který mi při první návštěvě dal obstřik, po týdenní kontrole bolest stále přetrvávala a já si naivně myslela, že bude hledat příčinu, ale on mi řekl, že mi napíše prášky na bolest. Já osobně už z principu odmítám takovéto návykové látky, tak jsem se rozhodla, že se s bolestí musím naučit žít, že už to lepší nebude. Když Káťa viděla, jaké mám bolesti, tak mi nabídla biorezonanční frekvenční kompenzace. Samozřejmě asi jako každý jsem tomu ze začátku moc nevěřila, ale světe div se, tak po 10 sezeních bolesti ustaly. Nyní jsem absolvovala u Káti další kúru, ale tentokrát jsme se zaměřily na koleno, ve kterém mi lékaři diagnostikovali poúrazovou artrózu nejvyššího stupně, dokonce se mluvilo i o endoprotéze, lázních, plazmě…Ale mít ve 42 letech umělý kloub jsem odmítla a přesně jsem věděla, kam zamířím – ke Kátě.

Káťo, moc Ti děkuji a vřele doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit příčiny bolesti.

Honza a Andrea

Asi těžko kdy slovy vyjádřím, jak moc jsem ti vděčná a děkuji ti za to, co pod tvým vedením se sebou Honza dokázal udělat. Opravdu a upřímně to říkám a vidím tak, že jsi ho vrátila do života ještě v lepší formě, než byl před operacemi. Ať fyzicky, mentálně, psychicky. Věří ti nejen po stránce odborné, ale i jako člověku. A to taky hraje důležitou roli – důvěra…sem z toho zase nějak naměkko. Děkuji

pozn.Honza přišel s Crohnovou chorobou, po operacích a velkým vyčerpáním.

Eliška a Rostislav R.

Náročná práce v zimě i v létě se podepsala na mých kloubech. Byla mi zjištěna přechozená borelioza a záněty v kloubech. Díky alternativní léčbě u pani Rakouské se můžu opet hýbat. Můžu ji vřele doporučit. Jejím poradenstvím a pravidelným frekvenčním kompenzacím moje bolesti ustoupily. Paná Rakouskou navštěvuje i moje žena Eliška.

Andrea Č.

Všem kteří mají nalomené zdraví a neví si s tím rady, potřebují pomoct, doporučuji se obrátit na paní Rakouskou. Já jsem se k ní dostala skrz zánět lymfatických uzlin, snažila se mi pomoci jak jen bylo v jejich silách a úspěšně. Ještě jednou paní Rakouské děkuji a všem vřele doporučuji.

Pavla Č.

Nedávno jsem začala vnímat bolest v pravém prsu a nahmatala jsem si poměrně velkou bouli nebo spíš úplný val. Po přečtení možných diagnoz na internetu, jsem zpanikařila, ale jelikož nerada navštěvuji lékaře, první volba byla návštěva paní Rakouské. Díky které jsem již řešila úspěšně i vleklé záněty močového měchýře.

Po terapii na Imagu a návštěvě plazmy se mi velmi ulevilo. Po užívání bylin a nanášení krému na postižené místo se mi boule znatelně zmenšila a přestala bolet. Dále ještě podporuji lymfatický systém tinkturou z bylin, co mi byla doporučena.

Každopádně super, díky !

Míša T.

Kateřina byla vždy ochotná vyslechnout a hledat řešení na každý problém v kombinaci s přístroji i přípravky. Postupně se mi stav zlepšil a i pročištění organismu pravděpodobně vedlo k tomu, že jsme počali miminko. Zejména si cením toho, že mám s kým konzultovat nasazení různých přípravků a jejich dávkování, na což si vždy Kateřina ochotně najde čas a stav jejich klientů ji skutečně zajímá. Děkujeme

Jana M.

Dobrý den paní Rakouská, věřím že jste Martinovi v létě moc pomohla. Dostal od Vás výborné rady a taky myslím, že dostal dobré produkty na pomoc. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala , že můžeme vidět, jak to v našem těle chodí. Zrovna tak já jsem byla spokojená. Určitě doporučuji, že člověk nemusí postupovat různá vyšetření. Ještě mě napadlo paní Rakouská, že se mi hodně zlepšila cukrovka, téměř jsem nedržela žádnou dietu a ani já ani u doktora to nemohli pochopit.

M.K.

Přišel jsem o francouzských holích a během 10denních intenzivních sezení u paní Kateřiny jsem přestal hole používat. Těžká artroza – řekli mi lékaři. Dostal jsem doporučení od známého na paní Rakouskou a volal jsem. Po zjištění zátěží v organismu jsme se dohodli na intenzivním absolvování speciálních kompenzací a světe div se, opravdu to pomohlo. Po 6 měsících jsem kůru ještě opakoval a nyní se cítím opravdu výborně, žádné bolesti, žádné hole.

Marcela

Měla jsem zdravotní problémy přiměřené svému věku (50 let) – nadýmání, střevní problémy, bolest v oblasti jater a žaludku, struma, zhoršení zraku. U obvodní lékařky mají na vše nějakou pilulku a já se odmítala smířit s tím, že si koupím krabičku na léky a v každém šuplíčku budu mít barevné tabletky na něco. Absolvovala jsem u paní Katky jak měření na přístroji Sensitiv Imago, tak i několik sezení na plasmovém generátoru. Nakonec pro posílení nejslabších orgánů sem podstoupila speciální kúru. Teď mě již stačí chodit pouze na „preventivní prohlídku“ 1x za půl roku.

Moje problémy způsobily hlavně paraziti, po plasmování není po nich ani stopa, jen struma nezmizela, ale podstatně se zmenšila. Musím paní Katce poděkovat za trpělivost, kterou mi věnovala. Pro mě to byla cesta dlouhá, ale za tu radost ze života to stálo, navíc už nemusím řešit, kde mě co bolí. Doporučuji měření všem, kteří chtějí mít svoje zdraví pod svojí kontrolou a nespoléhat se na chemické léky, které platí stát. Měření není ale pro toho, kdo očekává okamžité vyléčení neduhu, který si hýčkal několik let. Každý se musí zamyslet, na kolik si cení svoje zdraví. Všem, kteří ještě váhají, přeji, aby se rozhodli ve prospěch svého zdraví, a paní Katce přeji pevné zdraví. Bez toho by nemohla pomáhat ostatním.

Hana N.

Přidávám se a kladně hodnotím dosud 2 návštěvy u paní Kateřiny Rakouské, kam mě vzal můj syn, který sám má pozitivní výsledky z frekvenčních kompenzací.

Já sama jsem měla problémy se žlučníkem, bolestmi nohou a celkově jsem se necítila dobře. Je mě 65 let, cítím se mnohem lépe a rozhodně budu pokračovat i nadále a doporučuji i ostatním.

S pozdravem a poděkováním paní Kateřině Rakouské i za syna,

Aglo Á.

Moc děkuji za péči, jaká se mi u vás dostala. Po půl roce doma na pracovní neschopnosti mi klasická medicína nedala nic, jen CT a magnetickou rezonanci a název problému. Můj stav na počátku nemoci byl takový,že jsem už nevyšla ani schody, neotočila nohu při spánku,který byl vysilující. Bolesti kyčlí, třísel, ústřely do nohou.Šílené bolesti a omezený pohyb. O vás mi řekla známá a já lituji, že jsem se o vás nedozvěděla dříve. Psychika u mě byla na začátku špatná a dnes díky Vám jsem se znovu narodila. Frekvenční terapie je metoda o které jsem nevěděla nic. Ve spojení s vámi, Kateřino, jako úžasného člověka jste supr dvojka. Moc děkuji ještě jednou a určitě jsme se neviděli naposledy.

Radomíra M.

Že s paní Katkou spolupracujeme, je dávno veřejnou informací. To, jaký obor je Katčinou parketou je známé též…Říkat jí, jak je dobrá (protože ona je dobrá ) a nenechat se „proklepnout“ – prostě nelze… Zkrátka a dobře – ať už jsou vaše zdravotní potíže chronicku, či akutní záležitostí a vy, a už třeba ani váš lékař, si nevíte rady, je pro vás Katka a její Imago správnou volbou. Profesionalita, celostní přístup, empatie a otevřenost, tot její značka…
Pokud jste ochotní řídit se jejími doporučeními a přiložit ruku k dílu, úspěch je zaručený…Tak doufám, že z mých řádků je cítit opravdovost. Psala jsem je totiž jako člověk, který na biorezonanci ještě před nedávnem říkal NIKDY a ANI NÁHODOU.

Petr Š.

Díky Kátě a jejímu skvělému přístupu za použití přístroje Sensitiv Imago 530, jsem ve velice krátké době (v průběhu pár dní) přestal po několika letech kouřit.
Ihned po zákroku, který byl naprosto bezbolestný a trval něco málo přes 2 hodiny, zmizela chuť na cigaretu a ani se neobjevovaly silné abstinenční příznaky, jediné co jsem pociťoval bylo nutkání zabavit ruce a pusu. A i ve společnosti kuřáků jsem odolal a nekouřil, ale při větším nutkání jsem si dal žvýkačku, do kterých mi Káťa nahrála zrcadlové informace a nutkání kouřit okamžtě přestalo.
Tímto bych chtěl velmi PODĚKOVAT Kátě a Petrovi Rakouským, za jejich skvělý přístup a rady.

H. a Míla

Dobrý den paní Rakouská,
moc děkujeme za poskytnutou pomoc naší vnučce Milence. Již podruhé jste ji zbavila bakterie MRSA , kterou získala po opětovném pobytu v nemocnici.
Díky tomu může Milenka opět nastoupit na rehabilitace. S touto bakterií ji odmítali a vlastně ji ( i nás ) posílali do izolace.
Ještě jednou veliké díky a jsme moc rádi , že Vás máme!

L.N.

Dnes mám za sebou 4 týdny, kdy NEKOUŘÍM! Tzv.kouřící čas jsem vyměnila za rotoped, plavání a nyní 2 kg dole. Takže není pravda, že je nutnost přibrat při zanechání kouření.  To, co mě ale těší je, že přestala kouřit i moje dcera – sama, z vlastní vůle. Jsem na ni pyšná. Asi je pravda, že příklady táhnou

Radka M.

Děkuji manželům Rakouským – Kateřině a Petrovi za vytvoření úžasného zázemí pro Dotek jako lék. Ono tam, kde ze všech stran plyne pohoda a soulad, to snad ani nemůže být jinak! Bylo mi potěšením.

I. F.

Musím poděkovat Kátě za jeji vědomosti..díky tomu,že má kvalitní bylinné preparáty, pomohla mému synovi upravit vysokou teplotu 39.5 za 24hodin na normální a my mohli jet na očekávanou dovolenou. Nechtěli jsme antibiotika a udělali dobře…
Já osobně jsem trpěla tři roky záněty a opět jeden přípravek od Katky mne zbavil velkého problémemu..už jsem ničemu nevěřila a ono to prostě jde…jen vědět čím…

Andrea

Co víc si na konec roku přát? Přišel mi mail od maminky, jejíž syn ma Crohnovu chorobu a dostal se ke me pred 2lety. Jeho stav nebyl zrovna ten nejlepší. Tak tady jsou slova maminky a souhlasim. Nespoluprace s lékaři je bohužel o tom, ze můj vysledek si prictou jejich léčbě. A vysledek je můj a …., protože leky už dávno neužívá. Z tohoto důvodu, zde nebudu uvádět jména.

Jinak nevím, jestli se ti chlubil …., ale byl na kontrole u MUDr. a ten mu vysadil všechny léky, že výsledky jsou tak dobré, že už je nepotřebuje. Bomba, co? Jediné, co mně na tom dost mrzí je to, že díky tomu jak …. funguje má plusové body ta jejich medicínka a statisticky má tedy asi další předpoklady “zachraňovat” Crohnové pacienty

R

Ahoj Kato, tak ted jsem konecne v pohode.
V patek jsem vysadila na tyden pripravky a zacinam byt klidnejsi, takova lehci bez stresu mi to prijde, uvidim dal a jinak jsem dalsi tyden bez prujmu, tak jsem rada, že jsem do toho vseho sla a ze se dam do kupy.

J.H.

Před třemi lety mi byla diagnostikována Bechtěrova nemoc. Změna jídelníčku a časté cvičení mi postupně umožnilo žít bez bolesti a ztuhlosti svých zad. V lednu jedna krátká procházka s mým synem zapříčinila ofouknutí a následné zablokování krční páteře. Po nezdařených pokusech uzdravit se, se mi rozjel zánět v těle, kdy jsem nebyla schopná fungovat v běžném životě, nemohla jsem se bez pomoci manžela sama obléknou nebo otevřít kliku ode dveří. Zánět se mi přesunul do rukou a opravdu, takovou bolest bych nepřála ani svému největšímu nepříteli.
Po návštěvě svého revmatologa jsem začala uvažovat jinak, podle něj bych měla svůj zánět tlumit léky celý život a smířit se s tím, že revma v těle mám a budu ho mít celý život. S tím jsem se ale nechtěla smířit.

CRP v dubnu 46 – CRP v červenci 4,6 – a právě od dubna 2018 jsem začala navštěvovat p. Rakouskou, musím říci, že začáteční nedůvěřivost rychle zmizela a já začala věřit v uzdravení.

Nyní po absolvování vstupní prohlídky, plazmy a terapií jsem bez bolesti a můžu se opět těšit z běžného pohybu bez bolesti

Mnohokrát děkuji za pomoc a těším se na další sezení s Vámi

Minulý rok jsem si rozdrtila kotník Po dvou operacích a následné rehabilitaci, byl kotník stále bolestivý a musím chodit s berlí. Před dvěmi lety mi paní Rakouská pomohla s jiným zdravotním problémem, tak jsem se na ní obrátila i nyní. Po terapiích se cítím mnohem lépe, noha již není tak oteklá a přestaly mě bolet ramena i kolena. Moc děkuji za vlídný přístup a zlepšení zdravotního stavu. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují pomoc.
Hana M.