Reference klientů

Kateřina je velmi milá, obětavá a vstřícná.

Navštěvuji ji opakovaně, a to jak s akutními problémy, jako je např. zánět močového měchýře nebo borelióza tak i sproblémy chronickými.

Při posledních pár návštěvách, které mě ke Katce zavedly s problémy s vyhřezlými plotýnkami s neuropatickými bolestmi do jedné dolní končetiny, sem byla překvapena, jak rychlé zlepšení bylo.

Na první terapii jsem přišla o francouzských holích, ob den na druhou terapii již s hůlkami trekovými.

Pohybově se mi velmi rychle ulevilo v podstatě během týdne až 14 dnů. A to jsem před terapiemi zhruba 6 týdnů téměř nechodila. Člověk se někdy nestačí divit...

Káťo velmi děkuji, jsem ráda, že Tě v Bydžově máme.

S vděčností Monika B .

B.Monika
Asi těžko kdy slovy vyjádřím, jak moc jsem ti vděčná a děkuji ti za to, co pod tvým vedením se sebou Honza dokázal udělat. Opravdu a upřímně to říkám a vidím tak, že jsi ho vrátila do života ještě v lepší formě, než byl před operacemi. Ať fyzicky, mentálně, psychicky. Věří ti nejen po stránce odborné, ale i jako člověku. A to taky hraje důležitou roli – důvěra… Děkuji
Andrea Kholovámaminka Honzy s Crohnovou chorobou
Jsi taková moje druhá mamka. Stála jsi při mně stejně, jako moje rodina. Pomohla jsi mi neskutečně moc s mým zdravím a psychikou. Sama sis prošla peklem a nikdy ses nevzdala. Tak na vše koukám já a dělám to stejně. Do smrti jsem ti vděčný, že jsi mi pomohla postavit se na nohy. Děkuju!
Honza Němecvášnivý sportovec Gladiatorských závodů - Crohnov choroba
Náročná práce v zimě i v létě se podepsala na mých kloubech. Byla mi zjištěna přechozená Borelioza a záněty v kloubech. Díky postupům pani Rakouské se můžu opět hýbat. Můžeme s manželkou Eliškou vřele doporučit.
Rostislav R.
Po půl roce doma na pracovní neschopnosti mi klasická medicína nedala nic, jen CT a magnetickou rezonanci a název problému. Můj stav na počátku nemoci byl takový,že jsem už nevyšla ani schody, neotočila nohu při spánku,který byl vysilující. Bolesti kyčlí, třísel, ústřely do nohou.Šílené bolesti a omezený pohyb. O Vás mi řekla známá a já lituji, že jsem se o vás nedozvěděla dříve. Psychika u mě byla na začátku špatná a dnes díky Vám jsem se znovu narodila. Frekvenční terapie je metoda o které jsem nevěděla nic. Ve spojení s vámi, Kateřino, jako úžasného člověka jste supr dvojka. Moc děkuji za péči, jaká se mi u vás dostala.
Olga
To, jaký obor je Katčinou parketou je známé…Říkat jí, jak je dobrá (protože ona je dobrá ) a nenechat se „proklepnout“ – prostě nelze… Zkrátka a dobře – ať už jsou vaše zdravotní potíže chronicku, či akutní záležitostí a vy, a už třeba ani váš lékař, si nevíte rady, je pro vás Katka a její Imago správnou volbou. Profesionalita, celostní přístup, empatie a otevřenost, toť její značka… Pokud jste ochotní řídit se jejími doporučeními a přiložit ruku k dílu, úspěch je zaručený…Tak doufám, že z mých řádků je cítit opravdovost. Psala jsem je totiž jako člověk, který na biorezonanci ještě před nedávnem říkal NIKDY a ANI NÁHODOU.
Radomíra Málkováempatická terapeutka, www.radomiramalkova.cz
Paní Káťa mi vždy pomůže. Má čerstvá zkušenost se zánětem močových cest. Za 2 dny bylo bolestech.
L. Č.
Začala jsem navštěvovat poradnu zhruba v dubnu roku 2019. Byla jsem stále unavená, mohla jsem spát 20 hodin denně, měla jsem stále rýmu a záněty v těle. Vše skoro 20 let. Lékaři mi nebyli schopni pomoci a tak jsem zkusila jinou metodu. Již po 2 měsících jsem se cítila o mnoho lépe. Po 4 měsících to bylo až o cca90% lepší. Záněty jsou pryč a stačilo tak málo. Už mi stačí klasických 8hod spánku . Rýma se sice občas objeví, ale v minimální míře oproti minulým rokům. Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, zkuste to. I ze svého okolí vím, že to pomohlo nejednomu člověku. Paní Rakouskou mohu jen a jen doporučit.
L. B.
Před několika lety mi byla diagnostikována Crohnova choroba. V září roku 2017 jsem na doporučení (a děkuji velmi za to) poprvé navštívila paní Rakouskou. Byla jsem opět unavená, s bolestmi břicha a průjmy několikrát za den, úplně vyčerpaná. Tyto stavy jsem mívala skoro každý rok vždy na podzim, někdy i na jaře a nic co jsem zatím vyzkoušela nepomáhalo, aby se tyto vyčerpávající stavy opakovaně nevracely. Až po absolvování vstupní prohlídky, 10-ti sezení formou frekvenční biorezonance u paní Rakouské se mi velmi ulevilo a zlepšil se výrazně můj zdravotní stav, vrátila mě zpět do života. Na doporučení jsem změnila také jídelníček a začala více pracovat i s psychikou, která při této nemoci hraje významnou roli. Je to rok co jsem poprvé navštívila paní Katku, mezitím jsem absolvovala další kúru a musím říci, že jak na jaře, tak i nyní na podzim, jsem bez potíží, cítím se velmi dobře, mohu si užívat i toto období jako nikdy předtím. Došlo celkově k velkému zlepšení mého zdraví. Paní Katce mnohokrát děkuji za pomoc, citlivý a vstřícný přístup, rady a těším se na další spolupráci.
Lucie
Při první návštěvě u p. Rakouské jsem tomu všemu moc nevěřil. Ale po pár sezeních se můj názor změnil. Na začátku sem byl unavený a celkově moje kondice nebyla moc dobrá. Bolest kloubů a svalů, křeče do nohou. Můj stav se začal zlepšovat , dýchaní se zlepšilo, bolest kloubů nebyla tak častá, křeče do nohou přestaly. Jsem rád, že jsem paní Rakouskou navštívil.
Jozef Šefčík
Všem kteří mají nalomené zdraví a neví si s tím rady, potřebují pomoct, doporučuji se obrátit na paní Rakouskou. Já jsem se k ní dostala skrz zánět lymfatických uzlin, snažila se mi pomoci jak jen bylo v jejich silách a úspěšně. Nemusela jsem podstoupit operaci a vyjmutí lymfatických uzlin na krku. Ještě jednou paní Rakouské děkuji a všem vřele doporučuji.
Andrea Černovská
Začala jsem vnímat bolest v pravém prsu a nahmatala jsem si poměrně velkou bouli nebo spíš úplný val. Po přečtení možných diagnoz na internetu, jsem zpanikařila, ale jelikož nerada navštěvuji lékaře, první volba byla návštěva paní Rakouské. Díky které jsem již řešila úspěšně i vleklé záněty močového měchýře. Po terapii na Imagu a návštěvě na plazmovém generátoru se mi velmi ulevilo. Super, díky !
P. Č. D.
S velkým poděkováním a úctou hodnotím dosud 2 návštěvy u paní Kateřiny Rakouské, kam mě vzal můj syn, který má velmi kladné zkušenosti s biorezonancí Sensitiv Imago. Měla jsem problémy se žlučníkem, bolestmi nohou a celkově jsem se necítila dobře. Je mi 65 let, po všech terapiích se cítím mnohem lépe a rozhodně budu pokračovat i nadále a doporučuji i ostatním.
Hana N.
Asi jako skoro každého něco pobolívá, tak mě začalo bolet pravé rameno. Když už se bolest vystupňovala natolik, že jsem se skoro nemohla ustrojit a z ruky my vypadávaly věci, rozhodla jsem se navštívit ortopeda, který mi při první návštěvě dal obstřik, po týdenní kontrole bolest stále přetrvávala a já si naivně myslela, že bude hledat příčinu, ale on mi řekl, že mi napíše prášky na bolest. Já osobně už z principu odmítám takovéto návykové látky, tak jsem se rozhodla, že se s bolestí musím naučit žít, že už to lepší nebude. Když Káťa viděla, jaké mám bolesti, tak mi nabídla pomoc na Sensitivu Imago. Ze začátku jsem tomu nevěřila, ale světe div se, po 10 sezeních bolesti ustaly. Nyní jsem absolvovala další kúru, ale tentokrát jsme se zaměřily na koleno, ve kterém mi lékaři diagnostikovali poúrazovou artrózu nejvyššího stupně. Nabídli mi endoprotézu, lázně, plazmu aplikovanou do kolen…Ale mít ve 42 letech umělý kloub jsem odmítla a přesně jsem věděla, kam zamířím – ke Kátě. Káťo, moc Ti děkuji a vřele doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit příčiny bolesti.
Věra Šefčíková
Měla jsem zdravotní problémy přiměřené svému věku (50 let) – nadýmání, střevní problémy, bolest v oblasti jater a žaludku, struma, zhoršení zraku. U obvodní lékařky mají na vše nějakou pilulku a já se odmítala smířit s tím, že si koupím krabičku na léky a v každém šuplíčku budu mít barevné tabletky na něco. Absolvovala jsem u paní Katky jak měření na přístroji Sensitiv Imago a podstoupila jsem BRT kůru. Teď mě již stačí chodit pouze na „preventivní prohlídku“ 1x za půl roku. Struma nezmizela, ale podstatně se zmenšila. Musím paní Katce poděkovat za trpělivost, kterou mi věnovala. Pro mě to byla cesta dlouhá, ale za tu radost ze života to stálo, navíc už nemusím řešit, kde mě co bolí. Doporučuji měření všem, kteří chtějí mít svoje zdraví pod svojí kontrolou a nespoléhat se na chemické léky, které platí stát. Měření není ale pro toho, kdo očekává okamžité vyléčení neduhu, který si hýčkal několik let. Každý se musí zamyslet, na kolik si cení svoje zdraví. Všem, kteří ještě váhají, přeji, aby se rozhodli ve prospěch svého zdraví, a paní Katce přeji pevné zdraví. Bez toho by nemohla pomáhat ostatním.
Marcela
Rozdrtila jsem si kotník. Po dvou operacích a následné rehabilitaci, byl kotník stále bolestivý a musela jsem chodit s berlí. Před několika lety mi paní Rakouská pomohla s jiným zdravotním problémem, tak jsem se na ní obrátila i nyní. Po terapiích se cítím mnohem lépe, noha již není tak oteklá a přestaly mě bolet ramena i kolena. Moc děkuji za vlídný přístup a zlepšení zdravotního stavu. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují pomoc.
Hana M.
Již poněkolikáté nám Plazmový generátor pomohl zbavit vnučku bakterie MRSA , kterou získala po opětovném pobytu v nemocnici. Díky tomu může Milenka opět nastoupit na rehabilitace. S touto bakterií ji odmítali a posílali do izolace i celou rodinu. Ještě jednou veliké díky a jsme moc rádi , že Vás máme!
H.
Před třemi lety mi byla diagnostikována Bechtěrova nemoc. Změna jídelníčku a časté cvičení mi postupně umožnilo žít bez bolesti a ztuhlosti svých zad. V lednu jedna krátká procházka s mým synem zapříčinila ofouknutí a následné zablokování krční páteře. Po nezdařených pokusech uzdravit se, se mi rozjel zánět v těle, kdy jsem nebyla schopná fungovat v běžném životě, nemohla jsem se bez pomoci manžela sama obléknou nebo otevřít kliku ode dveří. Zánět se mi přesunul do rukou a opravdu, takovou bolest bych nepřála ani svému největšímu nepříteli. Po návštěvě svého revmatologa jsem začala uvažovat jinak, podle něj bych měla svůj zánět tlumit léky celý život a smířit se s tím, že revma v těle mám a budu ho mít celý život. S tím jsem se ale nechtěla smířit. CRP v dubnu 46 – CRP v červenci 4,6 – a právě od dubna 2018 jsem začala navštěvovat p. Rakouskou, musím říci, že začáteční nedůvěřivost rychle zmizela a já začala věřit v uzdravení. Nyní po absolvování vstupní prohlídky, plazmy a terapií jsem bez bolesti a můžu se opět těšit z běžného pohybu bez bolesti Mnohokrát děkuji za pomoc a těším se na další sezení s Vámi
Jana H.