Reference klientů

Paní Káťa mi vždy pomůže. Má čerstvá zkušenost se zánětem močových cest. Za 2 dny bylo bolestech.
Lenka Čtvrtečkovázánět močových cest

Popis příběhu klientky a zánětu močového měchýře

1. obrázek ze dne 4.4.2019 vypovídá o velkém zatížení v močovém měchýři - černé označení jsou místa, kde je největší problém.
2. obrázek ze dne 16.5.2019 již ukazuje zdravou odezvu v močovém měchýři a hlavně ji pociťuje i klientka.
3. obrázek je grafické znázornění vývoje od 4.4.2019 - 16.5.2019

Klientka podstoupila 2 sezení na Plazmovém generátoru během 1 týdne a po měsící jsme dělaly kontrolní analýzu. Již během 2 dnů měla po bolestech. 

Chtěla bych napsat něco málo ke zkušenosti s paní Kateřinou Rakouskou a její biorezonancí. Začala jsem navštěvovat Katku zhruba v dubnu roku 2019. Byla jsem stále unavená, mohla jsem spát 20 hodin denně, měla jsem stále rýmu a záněty v těle. Vše skoro 20 let. Lékaři mi nebyli schopni pomoci a tak jsem zkusila jinou metodu léčby. Po analýze na biorezonanci a po nasazení přírodních doplňků, plazmováni, jsem se už po 2 měsících cítila o mnoho lépe a po 4 měsících to bylo až o cca90% lepší. Záněty jsou pryč a stačilo tak málo. Už mi stačí klasických 8hod spánku . Rýma se sice občas objeví, ale v minimální míře oproti minulým měsícům a rokům. Stále pracujeme na odstranění . Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, zkuste to. Já mohu jen doporučit. I ze svéhookolí vím, že to pomohlo nejednomu člověku. Katku mohu jen a jen doporučit a za zkoušku to stojí...
Lucie Berounskáúnava, rýma, kašel, záněty v těle
Doporučuji, pomohlo mi to, jak s kožními problémy (atopický ekzém) tak s problémy s štitnou žlázou. Pokud váháte jestli si chcete nechat pomoc touto formou určite jděte do toho.
E. Weberekzém
Paní Katce mnohokrát děkuji za pomoc, citlivý a vstřícný přístup, rady a těším se na další spolupráci.
Touto cestou bych chtěla napsat pár vět o práci paní Kateřiny Rakouské: "Před několika lety mi byla diagnostikována Crohnova choroba. V září loňského roku jsem na doporučení (a děkuji velmi za to) poprvé navštívila paní Rakouskou, byla jsem opět unavená, s bolestmi břicha a průjmy několikrát za den a úplně vyčerpaná. Tyto stavy jsem mívala skoro každý rok vždy na podzim, někdy i na jaře a nic co jsem zatím vyzkoušela nepomáhalo, aby se tyto vyčerpávající stavy opakovaně nevracely. Až po absolvování vstupní prohlídky, 10-ti sezení formou frekvenční biorezonance u paní Rakouské se mi velmi ulevilo a zlepšil se výrazně můj zdravotní stav, vrátila mě zpět do života. Na doporučení jsem změnila také jídelníček a začala více pracovat i s psychikou, která při této nemoci hraje významnou roli. Je to rok co jsem poprvé navštívila paní Katku, mezitím jsem absolvovala další kúru a musím říci, že jak na jaře, tak i nyní na podzim, jsem bez potíží, cítím se velmi dobře, mohu si užívat i toto období jako nikdy předtím. Došlo celkově k velkému zlepšení mého zdraví. Paní Katce mnohokrát děkuji za pomoc, citlivý a vstřícný přístup, rady a těším se na další spolupráci.
LucieCrohnova choroba
Při první návštěvě u p. Rakouský jsem tomu všemu moc nevěřil, ale po pár sezeních se můj názor změnil. Absolvoval jsem i odvykání kouření a 2 roky nekouřím.
Při první návštěvě u p. Rakouský jsem tomu všemu moc nevěřil, ale po pár sezeních se můj názor změnil. Na začátku sem byl unavený a celkově moje kondice nebyla moc dobrá, bolest kloubu a svalů, křeče do nohou atd. Stačilo pár sezení a můj stav se začal zlepšovat , dýchaní se zlepšilo, bolest kloubů nebyla tak častá, křeče do nohou přestaly. Jsem rád, že jsem paní Rakouskou navštívil. Moc mi pomáhá tím, že mi radí a vede mojí novou cestou. Absolvoval jsem i odvykání kouření a 2 roky nekouřím.
J. Šefčíkodvykání kouření
Nemusela jsem podstoupit operaci a vyjmutí lymfatických uzlin na krku
Všem kteří mají nalomené zdraví a neví si s tím rady, potřebují pomoct, doporučuji se obrátit na paní Rakouskou. Já jsem se k ní dostala skrz zánět lymfatických uzlin, snažila se mi pomoci jak jen bylo v jejich silách a úspěšně. Nemusela jsem podstoupit operaci a vyjmutí lymfatických uzlin na krku. Ještě jednou paní Rakouské děkuji a všem vřele doporučuji.
Andrea Černovská
Asi těžko kdy slovy vyjádřím, jak moc jsem ti vděčná a děkuji ti za to, co pod tvým vedením se sebou Honza dokázal udělat. Opravdu a upřímně to říkám a vidím tak, že jsi ho vrátila do života ještě v lepší formě, než byl před operacemi. Ať fyzicky, mentálně, psychicky. Věří ti nejen po stránce odborné, ale i jako člověku. A to taky hraje důležitou roli – důvěra… Děkuji
Andreamaminka syna s Crohnovou chorobou
Náročná práce v zimě i v létě se podepsala na mých kloubech. Byla mi zjištěna přechozená Borelioza a záněty v kloubech. Díky alternativním postupům a Frekvenčním kompenzacím u pani Rakouské se můžu opět hýbat. Můžu ji vřele doporučit. Paní Rakouskou navštěvuje i moje žena Eliška.
Eliška a Rostislavborelioza, zánět v kloubů
Kateřina byla vždy ochotná vyslechnout a hledat řešení na každý problém v kombinaci s přístroji i přípravky. Postupně se mi stav zlepšil a i pročištění organismu pravděpodobně vedlo k tomu, že jsme počali miminko. Zejména si cením toho, že mám s kým konzultovat nasazení různých přípravků a jejich dávkování, na což si vždy Kateřina ochotně najde čas a stav jejich klientů ji skutečně zajímá. Děkujeme.
Míša T.
Nedávno jsem začala vnímat bolest v pravém prsu a nahmatala jsem si poměrně velkou bouli nebo spíš úplný val. Po přečtení možných diagnoz na internetu, jsem zpanikařila, ale jelikož nerada navštěvuji lékaře, první volba byla návštěva paní Rakouské. Díky které jsem již řešila úspěšně i vleklé záněty močového měchýře. Po terapii na Imagu a návštěvě plazmy se mi velmi ulevilo. Po užívání bylin a nanášení krému na postižené místo se mi boule znatelně zmenšila a přestala bolet. Dále ještě podporuji lymfatický systém tinkturou z bylin, co mi byla doporučena. Každopádně super, díky !
Pavla Č.D.záněty močových cest
Asi jako skoro každého něco pobolívá, tak loni v srpnu mě začalo bolet pravé rameno, když už se bolest vystupňovala natolik, že jsem se skoro nemohla ustrojit a z ruky my vypadávaly věci, rozhodla jsem se navštívit ortopeda, který mi při první návštěvě dal obstřik, po týdenní kontrole bolest stále přetrvávala a já si naivně myslela, že bude hledat příčinu, ale on mi řekl, že mi napíše prášky na bolest. Já osobně už z principu odmítám takovéto návykové látky, tak jsem se rozhodla, že se s bolestí musím naučit žít, že už to lepší nebude. Když Káťa viděla, jaké mám bolesti, tak mi nabídla biorezonanční frekvenční kompenzace. Samozřejmě asi jako každý jsem tomu ze začátku moc nevěřila, ale světe div se, tak po 10 sezeních bolesti ustaly. Nyní jsem absolvovala u Káti další kúru, ale tentokrát jsme se zaměřily na koleno, ve kterém mi lékaři diagnostikovali poúrazovou artrózu nejvyššího stupně, dokonce se mluvilo i o endoprotéze, lázních, plazmě…Ale mít ve 42 letech umělý kloub jsem odmítla a přesně jsem věděla, kam zamířím – ke Kátě. Káťo, moc Ti děkuji a vřele doporučuji všem, kteří se chtějí zbavit příčiny bolesti.
Věra Šefčíkovábolest kolene - poúrazová artroza
Měla jsem zdravotní problémy přiměřené svému věku (50 let) – nadýmání, střevní problémy, bolest v oblasti jater a žaludku, struma, zhoršení zraku. U obvodní lékařky mají na vše nějakou pilulku a já se odmítala smířit s tím, že si koupím krabičku na léky a v každém šuplíčku budu mít barevné tabletky na něco. Absolvovala jsem u paní Katky jak měření na přístroji Sensitiv Imago, tak i několik sezení na plasmovém generátoru. Nakonec pro posílení nejslabších orgánů sem podstoupila BRT kůru. Teď mě již stačí chodit pouze na „preventivní prohlídku“ 1x za půl roku. Moje problémy způsobily hlavně paraziti, po plasmování není po nich ani stopa, jen struma nezmizela, ale podstatně se zmenšila. Musím paní Katce poděkovat za trpělivost, kterou mi věnovala. Pro mě to byla cesta dlouhá, ale za tu radost ze života to stálo, navíc už nemusím řešit, kde mě co bolí. Doporučuji měření všem, kteří chtějí mít svoje zdraví pod svojí kontrolou a nespoléhat se na chemické léky, které platí stát. Měření není ale pro toho, kdo očekává okamžité vyléčení neduhu, který si hýčkal několik let. Každý se musí zamyslet, na kolik si cení svoje zdraví. Všem, kteří ještě váhají, přeji, aby se rozhodli ve prospěch svého zdraví, a paní Katce přeji pevné zdraví. Bez toho by nemohla pomáhat ostatním.
Marcelanadýmání, střevní problémy, bolesti
Moc děkuji za péči, jaká se mi u vás dostala. Po půl roce doma na pracovní neschopnosti mi klasická medicína nedala nic, jen CT a magnetickou rezonanci a název problému. Můj stav na počátku nemoci byl takový,že jsem už nevyšla ani schody, neotočila nohu při spánku,který byl vysilující. Bolesti kyčlí, třísel, ústřely do nohou.Šílené bolesti a omezený pohyb. O vás mi řekla známá a já lituji, že jsem se o vás nedozvěděla dříve. Psychika u mě byla na začátku špatná a dnes díky Vám jsem se znovu narodila. Frekvenční terapie je metoda o které jsem nevěděla nic. Ve spojení s vámi, Kateřino, jako úžasného člověka jste supr dvojka. Moc děkuji ještě jednou a určitě jsme se neviděli naposledy.
Komárkovábolest kloubů
Přidávám se a kladně hodnotím dosud 2 návštěvy u paní Kateřiny Rakouské, kam mě vzal můj syn, který sám má pozitivní výsledky z frekvenčních kompenzací. Já sama jsem měla problémy se žlučníkem, bolestmi nohou a celkově jsem se necítila dobře. Je mě 65 let, cítím se mnohem lépe a rozhodně budu pokračovat i nadále a doporučuji i ostatním. S pozdravem a poděkováním paní Kateřině Rakouské i za syna,
Hana N.žlučníkové problémy, bolesti nohou
Že s paní Katkou spolupracujeme, je dávno veřejnou informací. To, jaký obor je Katčinou parketou je známé též…Říkat jí, jak je dobrá (protože ona je dobrá ) a nenechat se „proklepnout“ – prostě nelze… Zkrátka a dobře – ať už jsou vaše zdravotní potíže chronicku, či akutní záležitostí a vy, a už třeba ani váš lékař, si nevíte rady, je pro vás Katka a její Imago správnou volbou. Profesionalita, celostní přístup, empatie a otevřenost, tot její značka… Pokud jste ochotní řídit se jejími doporučeními a přiložit ruku k dílu, úspěch je zaručený…Tak doufám, že z mých řádků je cítit opravdovost. Psala jsem je totiž jako člověk, který na biorezonanci ještě před nedávnem říkal NIKDY a ANI NÁHODOU.
Radomíra Málkováprevence
Moc děkuji za vlídný přístup a zlepšení zdravotního stavu. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují pomoc.
Minulý rok jsem si rozdrtila kotník Po dvou operacích a následné rehabilitaci, byl kotník stále bolestivý a musím chodit s berlí. Před dvěmi lety mi paní Rakouská pomohla s jiným zdravotním problémem, tak jsem se na ní obrátila i nyní. Po terapiích se cítím mnohem lépe, noha již není tak oteklá a přestaly mě bolet ramena i kolena. Moc děkuji za vlídný přístup a zlepšení zdravotního stavu. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují pomoc.
Hanabolest kloubů
Dobrý den paní Rakouská, moc děkujeme za poskytnutou pomoc naší vnučce Milence. Již podruhé jste ji zbavila bakterie MRSA , kterou získala po opětovném pobytu v nemocnici. Díky tomu může Milenka opět nastoupit na rehabilitace. S touto bakterií ji odmítali a vlastně ji ( i nás ) posílali do izolace. Ještě jednou veliké díky a jsme moc rádi , že Vás máme!
Míla s babičkouMRSA - Staphylococcus Aureus
Nekouřím
Dnes mám za sebou 4 týdny, kdy NEKOUŘÍM! Tzv.kouřící čas jsem vyměnila za rotoped, plavání a nyní 2 kg dole. Takže není pravda, že je nutnost přibrat při zanechání kouření. To, co mě ale těší je, že přestala kouřit i moje dcera – sama, z vlastní vůle. Jsem na ni pyšná. Asi je pravda, že příklady táhnou
Lenka odvykání kouření
Musím poděkovat Kátě za jeji vědomosti..díky tomu,že má kvalitní bylinné preparáty, pomohla mému synovi upravit vysokou teplotu 39.5 za 24hodin na normální a my mohli jet na očekávanou dovolenou. Nechtěli jsme antibiotika a udělali dobře… Já osobně jsem trpěla tři roky záněty a opět jeden přípravek od Katky mne zbavil velkého problémemu..už jsem ničemu nevěřila a ono to prostě jde…jen vědět čím…
Iva Fialovázáněty, horečka
Před třemi lety mi byla diagnostikována Bechtěrova nemoc. Změna jídelníčku a časté cvičení mi postupně umožnilo žít bez bolesti a ztuhlosti svých zad. V lednu jedna krátká procházka s mým synem zapříčinila ofouknutí a následné zablokování krční páteře. Po nezdařených pokusech uzdravit se, se mi rozjel zánět v těle, kdy jsem nebyla schopná fungovat v běžném životě, nemohla jsem se bez pomoci manžela sama obléknou nebo otevřít kliku ode dveří. Zánět se mi přesunul do rukou a opravdu, takovou bolest bych nepřála ani svému největšímu nepříteli. Po návštěvě svého revmatologa jsem začala uvažovat jinak, podle něj bych měla svůj zánět tlumit léky celý život a smířit se s tím, že revma v těle mám a budu ho mít celý život. S tím jsem se ale nechtěla smířit. CRP v dubnu 46 – CRP v červenci 4,6 – a právě od dubna 2018 jsem začala navštěvovat p. Rakouskou, musím říci, že začáteční nedůvěřivost rychle zmizela a já začala věřit v uzdravení. Nyní po absolvování vstupní prohlídky, plazmy a terapií jsem bez bolesti a můžu se opět těšit z běžného pohybu bez bolesti Mnohokrát děkuji za pomoc a těším se na další sezení s Vámi
JanaBechtěrevova nemoc