Prasklá meziobratlová ploténka

Ráda bych přispěla svou „troškou do mlýna“ a v krátkosti napsala pár řádků o naší společné cestě – o jedné prasklé meziobratlové ploténce….


Ke Katce jsem přišla někdy v půlce prosince 2020 s tím, že mě už asi půl roku docela bolí záda a že mám pocit, že je to po fyzio masážích spíš ještě horší než lepší, a že mi fyzioterapeutka na poslední masáži řekla, že už raději do zad sahat nebude-v oblasti bederky to vypadá na masivní otok a nejspíš tam bude nějaký problém…..
Katku znám už pěkných pár let, kdy hodně pomohla našemu synovi po komplikacích při Crohnově chorobě a vlastně i mamce s bolavým ramenem. V den, kdy jsem řešila kam s těma zlobivýma zádama jít, Katka sdílela na IG zkušenost paní, která u ní řešila problémy s pohybovým aparátem.
Říkám si: „a jo, Káťa“!!! Neváhala jsem, objednala se na měření a byla jsem zvědavá, na co přijde….


Z toho všeho, co z měření vyšlo si pamatuju:
– akutní, chronický zánět míšních nervů
– degenerativní onemocnění meziobratlových plotének
– osteoporóza
a ty další věci už jsem raději na chvilku zapomněla …


Domluvily jsme se na dalším postupu – frekvenčních terapiích na přístroji Sensitiv Imago 530plazmování zánětu na plotýnku, která se na měření tvářila, že by s ní mohl být problém.

Za pár dní …

Neuběhlo ani pár dní a plotýnka o sobě dala vědět s velkou intenzitou.
Ke Katce jsem se s pomocí manžela téměr doslova doplazila a „plazma“ jako první pomoc ulevila neskutečně.


Magnetická rezonance potvrdila prasklou meziobratlovou ploténku.


V době covidu jsem nebyla akutní případ vyžadující operaci, nemocnice byly přeplněné, k plotýnce se přidal covid a 3týdny se nedalo dělat nic jen ležet.

V momentě, kdy to situace dovolila a já jsem byla schopná domluvené terapie u Katky absolvovat, přišel velký obrat.

Nejen, že ty hodiny na terapiích na Sensitivu tak rychle utíkaly, ale progres a úleva přicházely téměř okamžitě. Naivně jsem si vždycky říkala, jak si při terapiích schrupnu….no, nikdy na to nedošlo! Těch společných témat s Katkou bylo tolik, že jsme je ani všechny probrat nestihly. A mě se po těch našich sezeních moc stýská a skoro si říkám že mi je líto, jak rychle jsme terapie zvládly..

A co tím chci říct?


Že to byl rozhodně nejlíp investovaný čas a prostředky!
Že Katka přesně ví co dělá a rozumí tomu, co dělá.


A že pokud chceme opravdu pomoct a vyřešit svoje zdravotní problémy, musíme udělat jen jedno – udělat ten první krok, chtít, poslouchat a držet se rad a doporučení od ní.

Když tahle spolupráce funguje, výsledky se dostaví a ta cesta za to stojí.
Jsou to cca tři měsíce. Funguju, sportuju, hýbu se, cvičím jako dřív.
Takže?
DĚKUJU!!!!

Andrea Němcová

Já děkuji Andrejce za její důvěru v mou osobu a chtěla bych ještě dodat, že jejím pomocníkem i vědomá práce s vlastním dechem. „Správné dýchání“ je velice důležité.

Certifikovaná specialistka na lékařskou biorezonanci Bicom Optima II.generace a biorezonanci Sensitiv Imago 530. Můj koncept vychází z mé osobní zkušenosti s autoimunitní Crohnovou chorobou, kdy cesta za zdravím se stala mým celoživotním posláním.