Jsem tvoje imunita a volám o pomoc

chřipka – kašel – rýma – angína – únava – bolest hlavy – nespavost – prevence – rekonvalescence

Po prodělání C.V.D nebo jiné virózy je důležité se zaměřit na posílení imunitního systému, aby se tělo mohlo účinně zotavit a snížit riziko dalších infekcí.

JSEM TVŮJ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM
Mé jednotky hlídají, aby se ve tvém vnitřním prostředí nerozmnožil někdo cizí z nepřátelských kmenů virů, bakterií, plísní a podobně. Jednotky bezpečnostního systému (bílé krvinky) pracují neúnavně ve dne i v noci a pořád máme práce dost. Když nám pomáháš, jde nám to všechno lépe, ale ty nám to dost často komplikuješ.

NEDĚLEJ MI TO HORŠÍ, NEŽ TO MÁM
Víš, nechci ti nic vyčítat, ale musím, protože to je koneckonců ve tvém vlastním zájmu. Ty mi komplikuješ práci nejen svým nezdravým životním stylem (moc se stresuješ, málo spíš, kouříš, piješ, nehýbeš se a jíš nezdravá jídla), ale ty mě i potlačuješ! Vždycky, když se snažím zbavit tvé tělo patogenu jednoduchým mechanismem, jako je sekrece z nosu, slzení, kašlání, pocení nebo průjem, okamžitě se to snažíš zastavit chemickými léky. Nechápu proč!

Jak se dívá na poruchy imunity tradiční čínská medicína? Proč nedoporučuje konzumaci citrusů?

Čtěte zde


Nemáš čas zpomalit a dát mi prostor, nebo nevíš, že to jsou přirozené projevy toho, že mám zrovna práci, kterou dělám pro tebe?

VÍTÁM SNAHU O POMOC
Pokud mi chceš opravdu pomoci, zvyš přísun vitaminu D, C, B (komplex řady vitaminů z výhradně přírodních zdrojů), zinku, listové zeleniny a rostlinných látek, o kterých se ví, že obranyschopnost podporují.

Samostatnou kapitolou je ovšem zvýšená teplota nebo dokonce horečka. Jsi přímo posedlý snižováním teploty. Pak se ale nediv, že se v tom plácáš o to dýl. Teplota, jak, milý člověče, potřebuješ vědět, je způsob, jak já, tvoje imunita, zvyšuji svoji efektivitu práce. Nejenže při vyšší teplotě patogeny samy hynou, ale já vyrábím specifické protilátky až při teplotě kolem 38 °C.

JAK VÁM MOHU POMOCI?

Bylo to rychlé.
Chrapot, bolest v krku, pichlavá bolest hlavy a horečka 39C.
Znám práci paní Rakouské, její individuální přístup ke klientovi a maximální péči, kterou každému poskytuje. Neváhala jsem a v počátku virózy jsem ihned volala. Upozadila svůj volný čas, abych mohla na Plazmový generátor, čehož jsem si nesmírně vážím. Mám vyzkoušeno, že na C.V.D plazmový generátor funguje rychle a věřila jsem, že na nynější virózu mi pomůže také. Po 3 dnech se mi začalo hodně ulevovat. Měla jsem ještě doporučené homeopatika a tkáňové soli na podporu organismu. Nyní pokračuji s biorezonancí Bicom na podporu imunity a celkovou rekonvalescenci. Silva N.

Naslouchejte svému tělu a jeho pocitům. Nebuďte lhostejní k varovným signálům, které vám vysílá. Vaše imunita potřebuje podporu, aby byla silná a zdravá. Pokud potřebujete pomoci, jsem tady pro vás, abychom společně našli cestu k silné imunitě a posílení zdraví.

EU mi nedovoluje zde zmínit konkrétní byliny, houby a doplňky stravy. Proto vám ráda poradím při osobní konzultaci

Kontaktujte mě, abyste opět došli k harmonii a vitalitě


inspirace od Mgr. VIKTOROVÁ

foto pixabay


Certifikovaná specialistka na lékařskou biorezonanci Bicom Optima II.generace a biorezonanci Sensitiv Imago 530. Můj koncept vychází z mé osobní zkušenosti s autoimunitní Crohnovou chorobou, kdy cesta za zdravím se stala mým celoživotním posláním.